WIEDZA - PASJA - DOŚWIADCZENIE

Copyright © 2018 KAVACAFE - serwis i renowacja ekspresów do kawy.

Kawa z ekspresu do kawy

O nas

 

...wiedza pasja doświadczenie 

 

   Nasza historia sięga 1998r. Wtedy to pierwszy raz mieliśmy styczność z dobrze przygotowanym espresso w jakiejś małej warszawskiej kawiarence. Zrodził się wtedy pomysł, żeby umożliwić ludziom posiadającym takie urządzenia udział w sztuce picia dobrej kawy. Zaczęliśmy nabywać wiedzę, zajęliśmy się naprawą ekspresów do kawy.  W większości urządzenia, które do nas trafiały posiadały poważne usterki, których dotychczasowy użytkownik nie był w stanie usunąć, ewentualnie serwis nie podejmował się naprawy z uwagi na złożoność problemu, brak części lub wysokie koszty.


   Dobrze znamy zasady działania i specyfikę podzespołów użytych w budowie poszczególnych urządzeń. Nie ograniczamy się do napraw urządzeń jednego producenta, poznajemy przez to szeroką gamę rozwiązań i technologie pozwalające osiągać dobre rezultaty. Posiadamy stosowną wiedzę i zdolności manualne przydatne w ręcznej odbudowie starszych ekspresów gdzie części zamienne nie są już dostępne.  Projektujemy i wykonujemy działające zamienniki oryginalnych części. Nieraz ingerujemy w wadliwie skonstruowane systemy niektórych producentów, wystarczy czasem zmiana małego szczegółu by urządzenie nabrało dobrych właściwości, a kawa parzona była na wyższym poziomie.
Nie jesteśmy zwykłym serwisem, - nie myślimy standardowo, nie działamy mechanicznie - poznajemy problem, stawiamy diagnozę i leczymy dolegliwości.
Do dnia dzisiejszego nabyliśmy odpowiednią wiedzę i cieszymy się uznaniem wśród naszych klientów.
Jesteśmy dumni że dzięki naszej opiece serwisowej wydłuża się „życie” urządzeń z duszą, wykonanych z dobrych materiałów, z dbałością o szczegóły, będących dowodem na to że ludzie, którzy je stworzyli również kochają to co robią.
Chcemy  dzielić się wiedzą, zarażać pasją, dobrze wykorzystać nasze doświadczenie...
 
Z poważaniem
Zespół kavacafe.pl